Veškerý náš doplňkový sortiment a OOPP najdete na

Nejprodávanější produkty

Informace

Obuv pracovní i vycházková

V současné nabídce na trhu s pracovní obuví existuje nepřeberné množství značek a druhů pracovní obuvi. Není mnohdy lehké se v této nabídce orientovat a vybrat vhodnou pracovní obuv pro konkrétní pracovní prostředí.

Nezoufejte – tento výběr jsme udělali za Vás!

Na základě našich mnohaletých zkušeností v této oblasti máme v nabídce pouze osvědčené značky a modely od našich spolehlivých dodavatelů. Pracovní obuv můžeme nabídnout od základních a cenově nejdostupnějších modelů, přes obuv střední třídy (např. s lepšími funkčními vlastnostmi – pohodlnější, lehčí atd.) až po luxusní modely pracovní obuvi. Záleží pouze na Vaší volbě, jakou značku a model preferujete.

Jsme schopni nabídnout obuv bezpečnostní třídy O1, S1, S3, pánskou, dámskou, celokoženou, softshell, různé kombinace vrchních použitých materiálů atd. Nabízíme varianty v letním nebo zimním provedení, sandále, polobotky, kotníkové nebo i obuv s označením holeňová.

V nabídce je i obuv s nepíšící podešví, antistatická, voděodolná atd. Většina modelů obuvi s pracovním atestem je opatřena bezpečnostní tužinkou. V naší nabídce naleznete obuv s tužinkou kovovou (základní a klasická ochrana), kompozitovou, ale i aluminiovou (lehčí varianty tužinky). Některé druhy těchto pracovních tužinek jsou perforované, tzn. díky prodyšné membráně překrývající otvory je zajištěné výborné odvětrání obuvi při současné ochraně před vlhkostí.

Nejnovější a v současnosti mezi klienty velmi žádanou pracovní obuví je kategorie trekové obuvi, která i přes svůj sportovní design splňuje bezpečnostní požadavky na pracovní obuv. Jedná se o obuv vyráběnou z velmi kvalitních materiálů s použitím např. voděodolné membrány Sympatex, podešví Wibram atd. Tato obuv je určená pro práci i volný čas.

Myslíme i na Vaše pohodlí při celodenním nošení pracovní obuvi. Většina námi nabízených modelů obuvi je vyráběna s označením tzv. Comfort natural, šíře 11. Tato vlastnost garantuje pohodlí nohy po celý den, i přes změnu šíře nohy v průběhu dne (noha během dne  přirozeně mění svůj tvar – rozšiřuje se, zejména u prstů).

Samostatnou kapitolou je nabídka holínek – např. gumové, PVC, neoprenové, koženofilcové, gumofilcové atd.

Naše nejvíce prodávané a mezi klienty velmi oblíbené značky pracovní obuvi:

U-POWER, ARDON, BENNON, ADAMANT, PANDA, ISSA line, PANOPLY, FIRSTY, BK,  SALOMON

Ardon High Reflex O1 Bennon Amigo O1 Issa Line Fox S1P
Ardon High Reflex O1
Bennon Amigo O1<c/enter>
Issa Line Fox S1P
Panda Scudo S1P Salomon XA Pro 3D Ultra 2 U-power Innovation S3
Panda Scudo S1P
Salomon XA Pro 3D Ultra 2
U-power Innovation S3
U-power Tudor S1P Vulkan Bore
U-power Tudor S1P
Vulkan Bore