Veškerý náš doplňkový sortiment a OOPP najdete na

Nejprodávanější produkty

Informace

Strojní vyšívání

Mezi naše další aktivity patří strojní vyšívání. Jedná se o aplikaci firemního loga dle potřeby klienta na oděvy, reklamní textil a další námi dodávané (případně klientem dodané) zboží. Nedílnou součástí je i výroba samostatných nášivek, např. pro firmy (firemní loga, jména zaměstnanců apod.), zájmová sdružení (např. pro Sbory dobrovolných hasičů – domovenky, názvy hasičských sborů atd., rybářské spolky, myslivecká sdružení a další) a sportovní kluby (čísla na sportovní soupravy, jména atd.).

thumbs_cap-embroidery-machine.jpg thumbs_emb32.jpg

Všechna loga jsou vyšívána na našich nejmodernějších vyšívacích strojích s použitím různých vyšívacích technologií. Máme zkušenost s realizací malých zakázek až po tisícové série výšivek nebo nášivek. Jsme schopni si poradit i s velmi náročnou grafickou předlohou a tuto předlohu převést do vyšívacího programu ke spokojenosti klienta. V některých případech zajistíme i překreslení dodané předlohy do křivek, což je předpoklad ke zpracování kvalitního vyšívacího programu.

Poradíme si i s krátkým termínem dodání zboží včetně loga, např. když klient potřebuje toto zboží na promo akci, výstavu nebo při odjezdu zaměstnanců na nové pracoviště např. v zahraničí.

Zašlete nám i Vy grafickou předlohu v křivkách s uvedením dalších informací (výšivka x nášivka, počet ks, termín dodání atd.) a my Vám prakticky obratem pošleme konkrétní cenu za vyšité logo!

thumbs_monogram.jpg thumbs_sample3.jpg
thumbs_wilcom-digitizng.jpg thumbs_0.jpg