Veškerý náš doplňkový sortiment a OOPP najdete na

Nejprodávanější produkty

Informace

O firmě

Od roku 1998, kdy byla firma MARKO STYLE založena, je naší hlavní náplní zakázková výroba pracovních oděvů. Tyto pracovní oděvy jsou určené širokému spektru firem s různým zaměřením činnosti, od stavebnictví, zemědělství, průmysl, přes výrobu lahůdek až po zdravotnictví. Námi šité oděvy jsou těmto firmám určeny jako součást jejich firemní image. Naše jednotlivé kolekce pracovních oděvů či zakázkově šitých oděvů jsou vyráběny z vysoce kvalitních keprových materiálů, a to směsových či bavlněných. Ke spokojenosti našich klientů přispívá možnost vybrat si tyto materiály od různých tuzemských i zahraničních dodavatelů látek (např. z Německa, Anglie, Slovenska). Naším hlavním výrobním produktem jsou kolekce pracovních oděvů MARKO STYLE, které šijeme v zimním i letním provedení. U zimní varianty používáme dle volby klienta zateplení vatelínem, fleecem nebo flanelem. Oděvy lze také doplnit certifikovaným reflexním pruhem (šíře 2,5 cm nebo 5 cm), případně všitou reflexní 3 mm linkou. Na přání klienta jsme schopni připravit grafický návrh, upravit střih oděvů či případně zhotovit zcela nový střih, ušít schvalovací vzorek i celé schvalovací kolekce včetně firemního loga.

Naše vlastní šicí dílna, stříhárna a sklady přispívají k pružným a flexibilním dodávkám oděvů a dalších osobních ochranných pracovních pomůcek (OOPP) dle potřeb a přání zákazníka. Zajišťujeme komplexní servis firmám – dodání oděvů a dalších OOPP dle objednávky (oděvy kusově balíme do PE sáčků, popisujeme, zasíláme nebo zavážíme přímo na centrálu firmy nebo jednotlivá střediska). V případě zájmu klienta zajistíme i prádelenské služby v jedné z nejmodernějších prádelen ve střední Evropě.

Mezi naše další aktivity patří strojní vyšívání. Jedná se o aplikaci firemního loga dle potřeby klienta na oděvy, reklamní textil, nebo o výrobu samostatných nášivek. Tato loga jsou vyšívána na nejmodernějších vyšívacích strojích s použitím různých vyšívacích technologií. V případě požadavku klienta zajistíme i další formy aplikace firemního loga – sítotisk, digitální tisk, transferový tisk atd.

Samozřejmostí je široká nabídka dalších ochranných pracovních pomůcek – pracovní obuvi, rukavic, speciálních OOPP nebo drogerie. Zákazník má možnost vybrat si od cenově nejdostupnějších produktů až po luxusní a speciální ochranné pomůcky.

Samostatnou kapitolou je velmi zajímavá nabídka reklamního textilu mnoha značek od tuzemských i zahraničních dodavatelů. Tito dodavatelé jsou námi prověření a můžeme prohlásit, že dokážeme nabídnout textil přímo do konkrétního pracovního prostředí podle zaměření dané firmy. Nedílnou součástí sortimentu reklamního textilu je dárkové zboží určené k podpoře prodeje. Jedná se např. o čepice, kloboučky, ručníky, fleece oděvy, sportovní a funkční oděvy. Tyto lze opět opatřit výšivkou (nebo jinou vhodnou technologií aplikace loga) a dárkově zabalit dle přání zákazníka.

Za více než 15 let existence firmy máme zkušenosti s realizací mnoha různých zakázek. Vybavujeme všechny druhy firem, malé, střední, ale i velké nadnárodní společnosti. Nejzajímavější námi realizované zakázky pro různé firmy si můžete prohlédnout na stránce referencí. Naše obchodní vztahy s klienty jsou dlouhodobé a probíhají k oboustranné spokojenosti, také díky naší schopnosti být flexibilní a pružně a pohotově reagovat na přání a potřeby našich zákazníků.

Věříme, že i Vy se stanete naším dalším spokojeným zákazníkem.

Se svými požadavky a potřebami se obraťte právě na naši firmu!

S radostí a ochotou Vám poskytneme jakékoliv informace.

Kolektiv firmy MARKO STYLE.