Veškerý náš doplňkový sortiment a OOPP najdete na

Nejprodávanější produkty

Informace

Marko BASIC


Touto řadou pracovních oděvů vybavujeme malé, střední ale i velké firmy. Je především vhodná pro zaměstnance, kteří firmu reprezentují a zastupují při jednáních s klienty – např. pro řidiče, vedoucí techniky, servisní techniky, THP pracovníky a další. Mnoho firem ale tuto řadu využívá i v běžných dělnických profesích – např. v truhlárnách, strojírnách, stavebnictví a dalších podobných oborech.Z námi šitých kolekcí oděvů MARKO STYLE je řada s označením Basic nejprodávanější a mezi našimi klienty nejoblíbenější. Je určená prakticky pro všechny obory lidské činnosti. Jedná se o tříbarevnou a střihově zajímavě řešenou kombinaci pracovního oděvu.

Pro svůj velmi originální, zajímavý a netradiční design jsou pracovní oděvy řady basic některými firmami používány i na podporu prodeje. Zde se vždy jedná o zakázkovou výrobu, samozřejmostí je šití dle požadavku a přání zákazníka na design, bezpečnost práce, střih, funkčnost a další parametry. Do pracovního oděvu lze zakomponovat prakticky cokoliv dle přání klienta (je-li tento požadavek technicky realizovatelný).

Při zakázkovém šití oděvů je možné zhotovit a umístit výšivku (tisk) loga podle požadavku klienta i např. na netradiční místa (např. na rukáv, límeček, nohavici apod.).

V šesti základních barevných kombinacích máme tuto kolekci našitou skladem.


Stáhnout MARKO STYLE katalog [PDF, 6.5MB]


Zaslat nezávaznou poptávku Navrhnout vlastní firemní kolekci Kontaktujte nás