Veškerý náš doplňkový sortiment a OOPP najdete na

Nejprodávanější produkty

Informace

Reklamní předměty a textil

Nedílnou součástí námi dodávaného zboží je zajímavá a široká nabídka reklamního textilu mnoha značek od tuzemských i zahraničních dodavatelů. Jedná se o značkové produkty, od standardních až po luxusní kolekce. Tito dodavatelé jsou námi prověření a můžeme prohlásit, že dokážeme nabídnout textil přímo do konkrétního pracovního prostředí podle zaměření dané firmy.

Nedílnou a velmi důležitou součástí naší nabídky v oblasti reklamního textilu je dárkové zboží určené k podpoře prodeje nebo pro obdarování Vašich firemních partnerů. Snažíme se neustále sledovat novinky na trhu, z těchto novinek vybrat zajímavé produkty, poté objednat konkrétní vzorky, které při osobní schůzce předvede u zákazníků přímo na firmě náš obchodní zástupce. Zde se jedná především o ručníky různé gramáže, rozměrů a barev, župany, froté pantofle atd.

Reklamní textil opatřujeme u velké většiny přijatých objednávek vyšitým firemním logem, případně jinou vhodnou technologií aplikace loga. Samozřejmostí je nalézt vhodnou formu dárkového balení pro konkrétní produkt – např. do PE sáčku, krabice s průhledným víkem, dárkového pouzdra atd.

Chili 200 Sandwich Colormix A109 Gamegear Cooltex Riviera